,

SENCOR SCJ6050SS

Достапност:

На залиха


– Отстранливи делови кои
може да се мијат во машина
– Заштита од прегревање
– Моќност 60 W
– Должина на кабел: 90 cm

2.200 ден

На залиха

Спореди