-10%

TEFAL FV5640

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа •Јачина:2600W •Ударна пареа 210gr/min •Керамика грејна плоча •Регулатор за температура и пареа •Double Active Calc Систем против бигор •Можност за вертикално пеглање •Систем против истекување •XL резервоар за вода 300 ml

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.499 ден 4.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.