TEFAL SM157236

Достапност:

1 на залиха


• Мал Грил тостер • за 2 тостови одеднаш • 700W • нелепливи грил плочи • заклучување на грил плочите

1.990 ден

1 на залиха

• Мал Грил тостер • за 2 тостови одеднаш • 700W • нелепливи грил плочи • заклучување на грил плочите

Шифра: СИТО117 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.