TROTINET A9

Достапност:

На залиха


-Мотор: 350W -Предна/Задна кочница Електронска/Механичка -Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah -Конструкција – Алуминиум -Максимална брзина 25 km/h -Обсег со полна батерија: 18-30 km -Носивост – 120 kg

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.