,

BEKO BCNA275E4SN

Достапност:

На залиха


• ProSmart Инвертер компресор NeoFrost ™ двојно ладење HarvestFresh CoolRoom® Led Illumination® Нето капацитет:254L Простор за ладилник:185L Волумен на одделот за замрзнувач:69L Димензии:177.5x54x54.5cm

35.000 ден

На залиха

Спореди