,

BEKO RCSA330K30XPN

Достапност:

На залиха


Енергетска класа:F
Нето капацитет:300L
Капацитет на замрзнување:5kg/24h
Ниво на бучава:39dB
Димензии:185.1×59.5×59.2cm

23.990 ден

На залиха

Спореди