,

KONCAR HC1A60 348SF

Достапност:

На залиха


Вкупен корисен волумен: 340 l
186?59,5?65 cm
Рачно одмрзнување
(LED) внатрешно осветлување
Разладно средство: R600a
Капацитет на мрзнење: 5,2 kg/24h
Енергетска класа: F
Потрошувачка kWh/24h: 0,838

24.500 ден

На залиха

Спореди
 • Технологија на ладење: Frost Less
 • Висина: 186 см, ширина: 60 ​​см
 • Боја: сива
 • Енергетска класа: А+

Спцификација:

 • Комбиниран фрижидер замрзнувач долу
 • Бојата е сива
 • Систем за ладење што се самораспушта/без мраз
 • Вкупен волумен 348 l
 • Зафатнина во фрижидер (нето) 230 l
 • Волумен замрзнувач (нето) 106 l
 • Капацитет на замрзнување 4,5 kg/24h
 • Време на пораст на температурата 20 ч
 • Енергетска класа А+
 • Потрошувачка на енергија (24h/година) 0,838/306 kWh
 • Климатска класа T/SN
 • Број на компресори 1
 • Ниво на бучава 41 dB
 • Ладилно средство (гас) R600a
 • Количина на разладно средство 0,053 кг
 • Број на ѕвезди 4
 • Регулирање на температурата
 • Внатрешно осветлување
 • Променлива страна за отворање на вратата
 • Прилагодливи нозе

 

 • Внатрешноста на фрижидерот
 • 4 стаклени полици во фрижидер
 • 1 сад за зеленчук
 • 3 полици за врати
 • полица за јајца
 • LED внатрешно осветлување

 

 • Внатрешност на замрзнувачот
 • сад за коцки мраз
 • топка за мраз
 • 3 фиоки за длабок замрзнувач

 

 • Димензии (ШxВxД) 60 x 186 x 65 cm
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД) 67 x 192 x 73 cm
 • Тежина нето/бруто 69/74 кг
SKU: ФР600020 Категории , Ознака:
Бренд:: KONCAR
Тежина 74 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

36

Вие исто така би сакале…