-13%
,

BEKO RDSA240K30 WN

Достапност:

Нема на залиха


• MiniFrost Енергетска класа:F Нето капацитет:223L Капацитет на замрзнување:2.1kg/24h Ниво на бучава:38dB Димензии:146.5x54x57.4cm

13.990 ден 15.990 ден

Нема на залиха

Спореди