-9%
,

BEKO RCSA365K20W

Достапност:

Нема на залиха


• Автоматско одмрзнување • Енергетска класа:A+ • Нето капацитет:343L • Капацитет на фрижидерот:230L • Капацитет на замрзнувачот:113L

19.999 ден 21.999 ден

Нема на залиха

Спореди