-7%
,

BEKO TKM8961 B

Достапност:

Нема на залиха


• Моќност:1200W Материјал алуминиум Резервоар за вода Капацитет на резервоарот за вода:1 ml Индикатор за ниска вода

12.990 ден 13.990 ден

Нема на залиха

Спореди