-12%
,

BEKO VRT 61818 VW

Достапност:

На залиха


Рачна правосмукалка
Моќност: 18V
Батерија: 1h работа со 5h полнење
Капацитет на садот: 500ml
HEPA 10 филтер Ротирање на четка: 180?

8.490 ден 9.700 ден

На залиха

Спореди