,

BEKO WUE9622 XCW

Достапност:

На залиха


ProSmart инвертер мотор
Енергетска класа:C
AQUAFUSION
Програми:15
Капацитет:9kg Ниво на бучење:76 dBA
Вртежи:1200 врт./min
Димензии:84x60x55cm

24.990 ден

На залиха

Спореди