,

ELECTROLUX EEA22100L

Достапност:

Нема на залиха


• AirDry технологија Енергетска класа:A+ Капацитет:9 сета 6 програми 3 температури Димензии:82x45x55cm

27.000 ден

Нема на залиха

Спореди