FAVORIT 18000 INVERTER

Достапност:

На залиха


Енергетска класа (ладење)-A++ (греење)-A+ Капацитет на ладење -5900 W Капацитет на греење -6900 W Работна температура од -15C° до +43C°

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.