-13%
,

BEKO HSA32530

Достапност:

На залиха


MinFrost®
Брзо замрзнување
Енергетска класа:F
Нето капацитет:298L
Капацитет на замрзнување:13.5kg/24h
Ниво на бучава:40 dBA
Димензии:86×110.5×67.5cm

20.990 ден 23.990 ден

На залиха

Спореди