-36%
,

FAVORIT HM9109

Достапност:

На залиха


1.599 ден 2.490 ден

На залиха

Спореди
  • моќ: 400 W
  • ротирачки сад
  • 3, 4 L сад
  • 5 брзини:
  • турбо функција:
  • 2 маталки за тесто
  • 2 маталки за јајца

Миксерот со постоље HM9109 е разноврсен куќен апарат со мотор од 400W, дизајниран за поедноставување на задачите за печење и мешање. Има ротирачки сад со капацитет од 3,4 литри, обезбедувајќи доволно простор за мешање на различни состојки.

Опремен со пет брзини и турбо функција, овој миксер со постоље нуди флексибилност и контрола врз конзистенцијата на мешањето. Вклучува два разбивачи за јајца и два разбивачи за тесто, идеални за мешање на слатко, разбивање на јајца и месење на тесто без напор.

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…