,

FAVORIT L 9101

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,5/59,7/60,5 CM МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1000 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 9 KG ИНОКСЕН БАРАБАН 59 L ПРОГРАМИ 15 ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ ПРОГРАМ ЗА ПЕРЕЊЕ ЈОРГАНИ И ЌЕБИЊА (DUVET) ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈ 215 KWH/ANNUM ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 12100 L/ANNUM НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 78 DB БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 °C

19.500 ден

На залиха

Спореди