,

FAVORIT UN1608 VENTILATOR

Достапност:

На залиха


Precnik ventilatora: 40 cm
Podesive brzine 3
Oscilacija: 85 °
Ugao nagiba: 30 °
Podesiva visina: 105-125 cm
Snaga: 45 Watt

1.600 ден

На залиха

Спореди
  • Дијаметар на вентилаторот: 40 см
  • Прилагодливи брзини 3
  • Осцилација: 85 °
  • Агол на наклон: 30 °
  • Прилагодлива висина: 105-125 см
  • Моќност: 45 вати
SKU: СИРА0062 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Тежина 2 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…