-21%
,

FAVORIT W 7122

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 84,5/59,5/54,0 CM МАКСИМУМ ВРТЕЖИ 1200 ИНОКСЕН БАРАБАН 45 Л. ПРОГРАМИ 15 ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС ИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА НИВО НА БУЧАВА 78 DB

13.990 ден 17.800 ден

На залиха

Спореди