,

GORENJE ESCM15DBK

Достапност:

На залиха


• Не’рѓосувачки челик Контролна табла со копчиња Начин на подготовка на кафе: Мелено кафе 1,5 литри: 1,5 l Притисок на пумпата: 15 Bar Димензии (ШxВxД): 27,4 ? 30 ? 27,2 cm

9.300 ден

На залиха

Спореди