-4%
,

GORENJE GV561D10

Достапност:

На залиха


Целосно вградна машина за садови
Енергетска класа: A+++
Број на корпи: 3
Целосен AquaStop
Автоматско отворање на вратата (TotalDry)
Тип на мотор: Инвертер мотор
Димензии (ШxВxД): 44,8 ? 81,5 ? 55 cm

26.990 ден 27.990 ден

На залиха

Спореди