GORENJE JC805E

Достапност:

10 на залиха


Моќност на моторот (max): 800 W Не’рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Регулација на брзината Број на брзини: 2 XL отвор за дозирање

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.990 ден

10 на залиха

Моќност на моторот (max): 800 W Не’рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Регулација на брзината Број на брзини: 2 XL отвор за дозирање

Шифра: СИСО030 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.