,

BEKO BKK2145

Достапност:

На залиха


• Моќност:1500 W Капацитет на бокал:750 мл Дијаметар за вметнување храна од 75 мм Материјал:пластика Димензии:23x21x39.5 cm

6.990 ден

На залиха

Спореди