,

GORENJE MG1802SJW melenje meso

Достапност:

На залиха


• Моќност на моторот (max): 1800 W, Капацитет на мелење: 2.1, Брзо запирање на моторот за подобра безбедност

7.690 ден

На залиха

Спореди