GORENJE RF4141ANW

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 ? 143 ? 55 cm Вкупен бруто/нето капацитет: 210 / 207 l Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 l ЛЕД осветлување 3 стаклени полици Боја: Бела боја

13.990 ден

На залиха