-27%
,

GORENJE B800 XE

Достапност:

Нема на залиха


Моќност 800W
Број на брзини: 2
Капак со дихтунг
Стаклен сад 1.5L
AC мотор

2.190 ден 2.990 ден

Нема на залиха

Спореди