-7%
,

GORENJE S500BK

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 500 W,
DC мотор за економична употреба
и долготрајност,
Капацитет на садот за сечкање: 0.6 l

1.850 ден 1.990 ден

На залиха

Спореди

 

 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • DC мотор за економично и издржливо работење
 • Капацитет на садот за сечкање: 0,6 l

 

ПРЕМИУМ СТАКЛЕН  САД – Стабилност за време на обработката

Премиум стаклен сад овозможува лесно и стабилно сечкање. Содржината може да се сервира и директно од садот за сечкање.

Од сечкање до мешање

Висококвалитетниот секач со сечила е идеален помошник при правење јадења со различни текстури. Користете го за брзо исецкање поголеми парчиња зеленчук или овошје, мелење ореви или правење кремасто пире.

Едноставна употреба и пулсна функција

Сецкачот може да се користи за сечкање овошје, зеленчук, билки или јаткасти плодови. Едноставно притиснете ја основната единица на апаратот надолу за да започнете со сечкање. Функцијата на пулсот овозможува сечкање во интервали, оставајќи ви целосна контрола врз операцијата.

Основни информации

 • Тип на апарат; сецко
 • Материјал на куќиште: Пластика + метал
 • Тип на моторот: DC мотор за економично и издржливо работење
 • Материјал на сечилото: Висококвалитетно сечило SUS303
 • Тип на сечилото: Двојно сечило

Ефикасност

 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Приклучна моќ: 500 W
 • Капацитет на садот за сецкање: 0,6 l

Управување

 • On/off копче: Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Да

 

Карактеристики

 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Да

Додатоци

 • Тип на сад: Стакло
 • Складирање на кабелот за напојување: Преградата за кабелот гарантира лесно складирање

Технички податоци

 • Должина на приклучен кабел: 1100 mm
 • Ширина: 210 mm, Висина: 180 mm, Длабочина: 240 mm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2 kg
Тежина 1 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…