,

GORENJE BSM600CLW

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 250 W
AC мотор за сигурно работење
Тивка работа (SilentPower)
Лесно чистење
Ефикасно четиристрано сечило
Сад за носење
Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
Дополнителен сад
Волумен на садот: 0,6 l
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

2.300 ден

На залиха

Спореди
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Сад за носење
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
 • Дополнителен сад
 • Волумен на садот: 0,6 l
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Опис

 • Gorenje Блендер BSM600CLW
 • Моќност: 250 W
 • Гаранција: 2 год
 • Тивка работа (SilentPower)
 • AC мотор за сигурно работење
 • Материјал на ножот: Квалитетен нож од не’рѓосувачки челик
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Сад за носење
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
 • Дополнителен сад
 • Волумен на садот: 0,6 l
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Отворање на капакот
 • Вакумски ногарки за совршена стабилност
 • Долготраен пластичен сад за мешање
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
 • Приклучна моќ: 250 W

ШИШЕ +

Смути во движење

Две повеќенаменски BPA шишиња со пластични капаци ви овозможуваат да го носите вашето смути каде и да одите. На работа, на факултет, на пикник со пријателите, во теретана или на прошетка со вашите деца. Здравиот пијалок е секогаш при рака. Како што сте секогаш во движење!

Остри и ефикасни

Иновативниот дизајн на сечилото со четири точки изработено од нерѓосувачки челик обезбедува оптимална обработка на состојките. Благодарение на моторот од 250 W, ножевите можат да обработуваат и коцки мраз и навртки. По употреба, едноставно исплакнете ги сечилата со вода од чешма. За возбудливи смути, шејкови и коктели

Прецизно и лесно

Има само еден прекинувач на апаратот, што овозможува лесна и прецизна контрола. Кога ќе го притиснете прекинувачот, апаратот за смути почнува да се меша и кога ќе го отпуштите, сечилата престануваат да се вртат. Овозможува и пулсна функција.

Секогаш при рака

Јамките за носење на главната единица и на шишињата го прават лесен за носење. Имате две шишиња, па земете едно со вас, а друго оставете го во фрижидер за да уживате во здрав ладен пијалок кога ќе се вратите.

SKU: СИБЛ146 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Тежина 1 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…