-17%
,

HOOBART HBTC12INV-WIFI-WMSE5

Достапност:

На залиха


 • Капацитет ладење/греење: 3.4kW, 3.43kW
 • Енергетска класа:А++/A+
 • Циркулација на воздух 560m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Работна температура: -20/53

24.990 ден 29.990 ден

На залиха

Спореди
 • Капацитет ладење/греење: 3.4kW, 3.43kW
 • Енергетска класа:А++/A+
 • Циркулација на воздух 560m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Работна температура: -20/53

Спецификација

 • Инвертер клима уред
 • Капацитет ладење/греење: 3.4kW, 3.43kW
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • Циркулација на воздух 560m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Ниво на бучава: 32dB
 • Работна температура: -20/53
 • R32 еколошки фреон
 • Вграден Wi-Fi
 • Греач на кондензатор
 • Вклучен кит за монтажа
 • 3D swing
SKU: КЛИН0162 Категории , Ознака:
Бренд:: HOOBART
Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…