KONCAR SE6040V.BR1

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A Емајлирана работна плоча Вкупна приклучна моќност: 7,8 kW Димензии(В/Ш/Д): 85 x 60 x 60cm Димензии на рерната(В/Ш/Д): 36 x 43 x 40cm Горен / долен грејач: 1,2kW / 1,1kW 1 решетка + 1 длабока тава Волумен на рерната: 62 L Боја: Бела

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.