KONCAR ST6040V.BR1

Достапност:

3 на залиха


Енергетска класа: A Волумен: 56 Литри Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm Боја: бела ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.500 ден

3 на залиха

Енергетска класа: A Волумен: 56 Литри Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm Боја: бела ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Шифра: ШПЕЛ047 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.