,

SENCOR SCW3001YL CISTAC PROZOR

Достапност:

На залиха


– 3.6 V Li-Ion батерија
– Време на работа: 20 минути (50 прозори)
– Не остава флеки и нечистотии
– Штеди време и напор

4.600 ден

На залиха

Спореди