,

SENCOR SFD790WH

Достапност:

На залиха


– Погодно за разни видови на овошја и зеленчуци, билки, семиња, месо и риба
– Контрола на температура од 35-80°C
– 5 тањири за редење и сушење
– Може да се употребуваат колку сакате тањири заради заштеда на простор

2.790 ден

На залиха

Спореди