,

WHIRPOOL AKR 749 IX

Достапност:

Нема на залиха


• 60cm вграден модел Моќност:150W336m3/h вмукувачка моќ Mотори:1Брзини:3 Oсветлување:2x28W Метални филтри

10.990 ден

Нема на залиха

Спореди