BEKO VCC7324

Достапност:

На залиха


•Правосмукалка •Моќност:2400W •Вмукувачка моќ:430W •Капацитет на вреќа:4L •Hepa Filter 12 •Tелескопска цевка •Индикатор за полна вреќа •Ниво на бучава:78(dBA) •Должина на кабел:7m •Се задржува до 99.5% од прашината во самата правосмукалка •Посебно прилагодлива за лица со алергии •Должина на кабел:7m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.400 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.