BOSCH WAJ2006BY

Достапност:

На залиха


Капацитет: 7 кг Енергиен клас: A+++ Максимални обртaи: 1000 rpm (В x Ш): 84.8 см x 59.8 см Длaбочина: 54.6 см EcoSilence Drive: тих мотор INVERTER

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

24.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.