FAVORIT EC640WWFT

Достапност:

На залиха


Гаранција: 5 Години – димензии: B/Ш/Д 85cm/60cm/60 cm – капак на шпорет – плоча со 4 рингли за готвење) – волумен на рерна : 62 L – управувачка табла со 6 склопки – 6 позиции на контролни склопки

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.