,

FAVORIT TE80B20

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ 427 Х 872 MM ТЕРМОСТАТ 85 C° ТЕРМОЗАШТИТА ПРОТИВ ПРЕГРЕВАЊЕ 100 C° ТЕРМОМЕТАР ГРЕЈНА МОЌНОСТ 1980 W РАБОТЕН ПРИТИСОК 6 BAR ЗАШТИТНА МАГНЕЗИУМ АНОДА ГРЕЈАЧ БАКАР

8.490 ден

На залиха

Спореди