-11%
,

KONCAR EGV80C2RA

Достапност:

Нема на залиха


– Волумен: 80 литри
– Монтажа : на зид
– Притисок при работа : 6 bar
– температура 35°C-85°C
-Јачина : 2000 W

7.990 ден 8.990 ден

Нема на залиха

Спореди