-6%
,

GORENJE HBC561OW

Достапност:

Нема на залиха


Рачен блендер
Моќност на моторот (max): 560 W
DC мотор за економична
употреба и долготрајност
Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

1.590 ден 1.700 ден

Нема на залиха

Спореди