GORENJE T1100CLI

Достапност:

На залиха


Функција загревање Функција за одмрзнување Број на степени на загревање: 6 Автоматско исфрлање Термостат Ниво на запеченост Контрола на потпекување Копче за исфрлање на тостот Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност Куќиште: Пластика + метал Боја: Беж

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.