GREE CONSOLE GEH18AA-K3DNA1D/I

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+ (5.8/3.8) КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6600.00 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6800.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5200/5500 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1650 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1550 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:700.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.80 l/h РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -20 ? ДО 43 ? ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 60 м2 ФРЕОН:R410A ГАРАНЦИЈА:10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

51.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.