-19%
,

HOOBART HBTC12INV-WMSE2

Достапност:

На залиха


 • Капацитет ладење/греење: 3.4kW
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • SEER: 6.1 SCOP: 4.0
 • R32 еколошки фреон

20.990 ден 25.990 ден

На залиха

Спореди
 • Капацитет ладење/греење: 3.4kW
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • SEER: 6.1 SCOP: 4.0
 • R32 еколошки фреон

Спецификација

 • Инвертер клима уред
 • Капацитет ладење/греење: Капацитет ладење/греење: 3.4kW
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • Циркулација на воздух 550m3/h
 • SEER: 6.1 SCOP: 4.0
 • Ниво на бучава
 • внатрешна:22~40dB
 • надворешна:50dB
 • Надворешна работна температура:
 • ладење:0-53/греење:-20-30
 • Внатрешна работна температура:
 • ладење:17-32/грење:0-30
 • R32 еколошки фреон
 • Греач на кондензатор
 • Вклучен кит за монтажа
SKU: КЛИН0163 Категории , Ознаки: ,
Бренд:: HOOBART
Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…