,

SENCOR SHP460CH

Достапност:

На залиха


– Екстремно тивок професионален мотор со голема брзина
– Челично сечило
– 4 додатоци со големина 3 mm, 6 mm, 9 mm и 12 mm и заштитна капа за сечилото
– Подесувачка контрола

900 ден

На залиха

Спореди