,

GORENJE K15DWWBK

Достапност:

Нема на залиха


Бокал за греење вода
Големина на садот: 1,5 l
Заштита од прегревање

1.700 ден

Нема на залиха

Спореди

 

 • Практичен бокал за вода со капацитет од 1,5 l
 • Моќноста од 2200 W овозможува брзо вриење на водата
 • Заштитата од прегревање обезбедува дополнителна безбедност
 • Лесно отворање на капакот со притискање на копче

Опис:

 • Боја: Бела
 • Димензии: 23 cm x 25,2 cm x 15,9 cm
 • Капацитет: 1,5 l
 • Друго: ротирачка основа за 360° Капакот се отвора со притискање на копче
 • Заштита од прегревање
 • Должина на кабел: 0,7 m
 • Моќност: 2200 W
 • Нето тежина на апаратот: 1,1 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg
SKU: СИБО094 Категории ,
Бренд:: GORENJE
Тежина 1 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…