-33%
,

FAVORIT 1200BTU DC INVERTER

Достапност:

На залиха


19.990 ден 29.990 ден

На залиха

Спореди
Тежина 35 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…