ROWENTA CF5712 F0

Достапност:

На залиха


Четка за коса 5 додатоци моќност 35W термо четка јонизатор 210C ceramic tourmaline дисплеј заштита од прегревање Должина на кабел 8м

2.400 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.