ROWENTA CV4721F0

Достапност:

На залиха


•Фен со јонизатор •CompactPro серија •Моќност:2200W •2 брзини •3 температури •Копче за ладен воздух •Дифузер •Концентратор

2.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.