,

ROWENTA TN1600 F0

Достапност:

3 на залиха


•Машинка за шишање •Нерѓосувачки челик •4 фиксни чешли •Регулација на чешел (3mm-6mm-9mm-12mm)

1.690 ден

3 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.