ROWENTA TN3651 F0

Достапност:

На залиха


Нерѓосувачки челик Батерија 1,5V Поставки на брзина:1 Минимална должина:0.5mm Зони:за брада, нос и уво Висока прецизност:3mm

1.990 ден

На залиха